Помічник мера Енергодара закидає активістам «танці на кістках»?

Общество | 13:35, 2.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

Відомо, що з розвитком соцмереж представники влади активно використовують і цей ресурс для інформування громадськості про свою діяльність (до речі, про свою бездіяльність — значно рідше) Так, помічник міського голови Павла Музики Тетяна Стулень в групі Енергодар — це Україна виклала свою публікацію про церемонію покладання квітів представниками місцевої влади до пам`ятного знаку «Герої нашого часу».

Нагадаємо, створений цей знак був за ініціативи активістів в 2015 році і як раз для того, щоб в Енергодарі було місце для проведення громадських заходів національно-патріотичного спрямування, щоб населення не забувало своїх героїв. Волонтери взяли шефство над прилеглою територією, намагаються привести її до ладу, озеленити. Як відомо, сьогодні, коли в місті практично ніде не працює полив, це вкрай важко.

Публікація пані Стулень викликала реакцію, на яку вона, мабуть, не розраховувала: люди не повірили в щирість покладання квітів. Тоді помічниця вирішила стати на захист міського голови (що зрозуміло), але одночасно й звинуватила енергодарців, які в державні свята вже звикли збиратися біля пам`ятного знаку для проведення мітингів-реквіємів або заходів іншого формату, в цинізмі:

«это только вы можете на памятниках праздники устраивать, а городская власть тихо и без шума почтила память погибшим воинам АТО« (орфографія автора збережена — прим. В Энергодаре INFO)

2

Дійсно, місцева влада на державні свята здійснює ритуал покладаня квітів до знаку (яким опікуються активісти) та на могили воїнів. Але жодного разу ніхто не поцікавився, як само проводяться громадські акції та зібрання біля того ж пам`ятного знаку. Може, тому помічник Стулень вважає, що волонтери разом з атовцями та членами родин загиблих щось там «святкують»?

А щодо «тихо и без шума», зазначимо: інформація про покладання квітів була розміщена на сайті міської ради, а також активно поширювалася в соцмережах. Тож про «тишу» Тетяні Стулень згадувати було не варто.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: