Поліція Запорізької області підбила підсумки операції «Мак»

ЧП | 22:02, 6.10.2016
 Поделиться

Поделиться в

На сайті ГУ Національної поліції з’явилося повідомлення про те, з якими результатми наші запорізькі правоохоронці завершили операцію по боротьбі з незаконними висадженнями снодійного маку та культивованих конопель.

На території Запорізької області завершилися оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мак-2016», метою яких було виявлення та знищення незаконних посівів маку та конопель, а також притягнення до відповідальності осіб причетних до скоєння кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.

Операція тривала з 1 червня до 29 вересня. Протягом цього часу на території Запорізького регіону поліцейські усього виявили 203 незаконні посіви, з них — 176 конопель та 27 маку. Загальна площа виявлених культивованихнаркоплантацій – 10 га.

Працівниками поліції виявлено та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 165 фактів кримінальних правопорушень, передбачених ст. 310 Кримінального кодексу України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Усього протягом профілактичних заходів з незаконного обігу вилучено 6875 кущів конопель та 21 949 кущів снодійного маку.

Окрім того, під час заходів правоохоронці приділяли увагу профілактичній роботі серед населення з метою недопущення вирощування нарковмісних рослин на території регіону, зокрема, систематично інформували громадян про відповідальність за скоєння таких злочинів та своєчасне невжиття власниками земельних ділянок заходів щодо знищення на них дикорослих конопель і снодійного маку.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: