Поблизу Степногірська побудують сонячні електростанції

Регион | 22:02, 30.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії останнім часом стали одним із важливих критеріїв стабільного розвитку. У Запорізькій області постійно здійснюється пошук нових і вдосконалення існуючих технологій, виведення їх до економічно ефективного рівня та розширення сфер використання.

З огляну на вигідне географічне положення та специфіку Василівського району  нещодавно до районної державної адміністрації надійшло кілька звернень від потенційних інвесторів щодо можливості побудови на території району кількох сонячних електростанцій, зокрема  Степногірської селищної ради та  Малобілозерської сільської ради.

Як повідомили у Василівській райадміністрації, на території Степногірської селищної ради відбулися  громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розробки проектів містобудівної документації на місцевому рівні: проект детального плану частини території Степногірської селищної ради (за межами населеного пункту) площею 32 га для розміщення електростанції з вироблення електричної енергії з відновлювальних джерел (сонячна електростанція), інвестор – ТОВ «Ренджи Запоріжжя» та проект детального плану площею 35 га (в межах населеного пункту), де інвесторами виступають ТОВ «Альт Енерджи» та ТОВ «Комекс-С».

За попередніми розрахунками розміщення та введення в експлуатацію цих електростанцій  дозволить отримувати  додаткові надходження до місцевого бюджету (1 млн. 200 тис. грн. – у межах населеного пункту та 700 тис. грн. – за межами населеного пункту), створити нові робочі місця, а також сприятиме  загальному соціально-економічному розвитку території.

За підсумками громадських слухань  ухвалено проекти детальних планів та погоджено розміщення сонячних електростанцій на території Степногірської селищної ради.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: