Пляжна торгівля у Бердянську може бути заборонена +ОПИТУВАННЯ

Регион | 09:19, 7.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Бердянське видання berdyansk.biz пише про підготовку міста до курортного сезону.

Через небезпеку отруєння відпочиваючих несвіжими продуктами, Володимир Чепурний запропонував вжити заходів щодо припинення торгівлі на пляжах. Саме з такою ініціативою вийшов міський голова до учасників чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у виконкомі.

Бердянськ активно готується до нового курортного сезону. Цьогоріч пильну увагу приділяють питанню організації максимально безпечного відпочинку. На засіданні комісії з питань ТЕБ і НС обговорили впровадження заходів щодо безпеки на водних об’єктах, запобіганню пожежам та санітарного стану міста.

Натомість Держпродспоживслужба зазначає, що не має важелів для боротьби з пляжними торговцями. І єдине, що можуть робити їх спеціалісти, попереджати громадян про небезпеку таких покупок.

Мський голова дав доручення юристам та керівництву КП «Водолазно-рятувальна служба» доопрацювати договори оренди пляжів та внести туди пункт про заборону торгівлі продуктами харчування.

— Що купляти та їсти на відпочинку вирішують самі громадяни, але завдання міської влади — зробити цей відпочинок максимально безпечним, — зазначив Володимир Чепурний.

Енергодарці часто обирають Бердянськ місцем відпочинку. Як вони ставляться до подібної ініціативи?

Як ви ставитеся до заборони пляжної торгівлі?
  • Добавить свой ответ

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: