Питання про зміну статусу земель лісового фонду з коригуваннями буде повторно винесено на розгляд депутатів обласної ради

Политика | 20:37, 23.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 23 квітня, відбулося засідання позачергової двадцятої сесії Енергодарської міської ради. До порядку денного було внесено одне питання – про клопотання перед Запорізькою обласною радою щодо зміни меж та площі заказника місцевого значення «Водянські кучугури». Кворум був: в залі були присутні 29 депутатів.

Як відомо, в Енергодарі гостро стоїть проблема зі скороченням території під поховання на міському кладовищі, а також розширення полігону твердих побутових відходів. Вирішення цього питання енергодарці чекають вже багато років. Метою даного рішення є збільшення площі для розвитку інфраструктури міста шляхом зміни меж та площі ландшафтних заказників місцевого значення «Водянські кучугури», розташованих на землях ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» у межах міста Енергодара. Експертне обґрунтування зміни меж та площі заказників місцевого значення «Іванівський бір» та «Водянські кучугури» було підготовлено Мелітопольським науково-дослідним інститутом «Біорізноманіття наземних та водних екосистем України» Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького. Всі обґрунтування погоджені з Міністерством екології та природних ресурсів України. 

Питання про зміну меж заказників вже розглядалося на сесії Запорізької обласної ради, проте було відправлено на доопрацювання. У новому проекті рішення запропоновано виключити зі складу ДП «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство» та зняти статус природно-заповідного фонду з земель загальною площею 82,9 га, натомість включити до його складу землі Енергодарської міської ради загальною площею 95 га, надавши їм статус заказника.Ухвалення цього рішення на обласному рівні дозволить розширити полігон ТПВ та передбачити територію для розміщення нового міського кладовища.

За підсумками розгляду питання депутати міської ради одноголосно підтримали проект рішення.  

Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: