Підсумки змагань: півлітра узвара за 4 секунди та 10 вареників за хвилину

Общество | 15:23, 8.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні у міському парку культури та відпочинку відбулись сімейні змагання до Дня українського козацтва.

9 команд, до яких входили члени кількох родин, боролися на мішках, проповзали на пузі, щоб не зачепити дзвіночки, відповідали на питання про козаків, носили в ложці інгридієнти для тіста, співали, тягали гирі, загалом, витворяли таке, чого від себе навіть не очікували. А найвидовищнішим став конкурс, де змагалися у спритності поїдання вареників та випивання узвару: лідерам вдалося випити півлітра узвара за 4 секунди та з’їсти 10 вареників за хвилину.  Діти були в захваті від усього дійства. Наостанок на них чекав майстер-клас з гончарства від Євгена Караманова.

Цей захід організували на прохання відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету активісти Школи свідомого батьківства «Лелека». Ведучим заходу був зановник школи Андрій Гонитель. Він приємно здивувався, що до розваг цього разу приєналося багато татусів, які зазвичай не дуже активні. За підготовку змагань та підтримку Андрій Гонитель подякував друзям з Організації молоді Запорізької АЕС та агентства свят «Кольорове небо».

Отже, за підсумками змагань «бронзу» і теплий плед здобула команда «Булава». Другими стали «Вареники» і отримали бутербродницю. А перше місце і тостер дісталися команді «Бойові козаки». Втішні призи — буклети про Енергодар отримали команди «Фантазери» та «Вогники».

Призи надав відділ у справах сім’ї та молоді.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: