Підстав скасувати безкоштовне харчування енергодарським школярам нема

Общество | 10:23, 11.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

Депутат Енергодарської міськради Сергій Холод, голова фракції ПП «Сильна Україна» та заступник голови депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту телефоном дав коментар щодо ситуації з харчуванням учнів 1-4 класів. 

На питання, чи отримали депутати запрошення на позачергову сесію, на якій би було розглянуте питання безкоштовних обідів, Сергій Федорович відповів:»Ні». Більш того, він ще з понеділка пропонує міському голові Павлу Музиці не чекати сесій в такій справі, а підписувати розпорядження, яке потім буде затверджене депутатами на найближчому засіданні. Тим більше, що позитивне рішення виконкому вже є. З свого боку він гарантує, що депутати від «Сильної України» проголосують «за».

Сергій Холод здивований такою нерішучістю Павла Музики, якому раніше вистачало сміливості та волі підписувати розпорядження стосовно виділення коштів на нагальні потреби КП ПКВ. Чому ж він зараз не хоче взяти на себе відповідальність за енергодарських дітей? Тим більше, що ситуація хоч і складна, але цілком прогнозована  — адже сесія не відбулася ще наприкінці грудня.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: