Переможці міського конкурсу «Покоління Z обирає …» відправилися на ХХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН “ЖАРТ-ПТИЦЯ — 2018”

Общество | 13:24, 12.09.2018
 Поделиться

Поделиться в

 11 вересня 2018 року за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді міської ради у співпраці з управлінням освіти міської ради переможці міського конкурсу команд Клубу веселих та кмітливих «Покоління Z обирає…» команда ЕНВК №5 “5х5” відправилася на ХХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН “ЖАРТ-ПТИЦЯ — 2018”. Фестиваль проходитиме з 12 до 16 вересня 2018 року у селищі-курорті Затока Одеської області. Організатором заходу виступила Всеукраїнська молодіжна організація Асоціація “КВН України”.   
Із побажаннями перемоги та творчої наснаги до учасників фестивалю звернулися начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Катерина Мороховець та начальник управління освіти міської ради Світлана Букреєва.
Учасники фестивалю представлять на розсуд жюрі конкурсні завдання на довільну тему, продемонструють свої здібності в акторській та пісенній майстерності тощо.
Про результати виступу команди з міста Енергодара буде повідомлено пізніше.
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: