Передача СМСЧ №1 в комунальну власність виявилася «міцним горішком»

Политика | 09:38, 4.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

Вчора в конференц-залі виконкома відбулося обговорення питання медичної реформи в Україні та нашому місті в тому числі. Державний заклад спеціалізована МСЧ №1 в перспективі має стати комунальним. Але що це принесе населенню та персоналу лікарні? В питання розбиралися депутати, медики, небайдужі громадяни, що зібралися в залі. Міський голова Павло Музика, секретар ради Олег Гордевич, Мирослава Климчук-Новачкевич (начальник відділу охорони здоров’я) та Людмила Кульпіна (начальник СМСЧ №1) сиділи в президії.

 

Мирослава Климчук-Новачкевич виступила з доповіддю про медичну реформу. За її словами, вона має принести населенню країни практично казкове медичне обслуговування — доступне, безкоштовне та якісне. Але десь на 30-й хвилині доповіді депутати, присутні в залі, перервали її пропозицією перейти ближче до справи, тобто обговорення саме передачі Енергодарської СМСЧ №1 в комунальну власність.

Була можливість висловитись у всіх — медиків, депутатів, самого Павла Олексійовича. Складалося враження, що відбувається не стільки обговорення, скільки намагання однієї сторони переконати іншу в необхідності приняття саме її версії розвитку подій. Так, медики виступили категорично проти передачі в конунальну власність: це загроржує втратою статусу «спеціалізована», рівня  медобслуговування, якості послуг, кількості персоналу та ліжкомісць.

Міський голова заявив, що ніби саме такого кроку вимагає Міністерство охорони здоров’я, і нічого страшного в цьому нема — місцевий бюджет впорається.

Протягом години сторони сперечалися. В результаті прийняте рішення, яке задовольнило всіх: в місті пройдуть повноцінні громадські слухання з питання передачі СМСЧ №1 в комунальну власність.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: