Павло Музика звітував за другий рік головування

Политика | 23:03, 15.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

На початку було попередження — «це вам не шоу». Але декілька ефектних моментів на заході таки було — недарма бажаючих послухати черговий звіт у конференц-зал прийшло багато.

Павло Музика приступив до справи, яка не є його «фірмовою» — читання власного звіту. Ця процедура тривала 45 хвилин, енергодарці намагалися припинити це, але мер сказав — мер зробив: звіт було прочитано від А до Я.

Але, як виявилося, це не допомогло уникнути питань. Різних: від глобальних до суто побутових.

Почав Анатолій Скалецький: його «фішка» — це виконання зобов’язань містоутворюючих підприємств перед містом. Наприклад, торкнувся проблеми недобудов. Тут Павло Олексійович легко відбувся — то не до мене, то законодавство таке. І взагалі, про цю біду вже розказано губернатору Брилю, він нам допоможе. Не подобається Скалецькому (і не лише йому) занедбані ділянки нашого міста, які, виявляється, законно орендують підприємці, дехто з них ще й депутат, наприклад, Вадим Рябуха.

Велика частина питань була пов’язана з ЖКГ. Людей цікавило, як довго нам потерпати від низької якості послуг, комунальникам — від невиплати зарплат. Павло Музика заявив, що ПКВ — фактично банкрут. Але його будуть реформувати — замість одного підприємства зроблять декілька.

Отут почалося те, чого мер намагався уникнути, але без успіху. Із залу посипалися звинувачення, пригадали «зниклий» сервер… Музика почав погрожувати судами… А потім вирішив дати слово «новенькому» виконувачу обов’язків гендиректора КП ПКВ Катерині Хоменко. Правда, виступити їй не вдалося: публіка бажала слухати голову, а не підлеглих. Зате на допомогу колезі (чи вже не колезі?) прийшов Тарас Жирош, він намагався присоромити неплатників комуналки. Біля мікрофону стало «гаряче», але до порушення правопорядку не дійшло.

Журналісти хотіли дізнатись, чи не вважає мер помилковими попередні призначення керівників КП ПКВ? А головне, чи не є і це такою ж помилкою? «Коли я призначаю керівника, у нього на лобі не написано, впорається він чи ні» — таку відверту відповідь дав Павло Олексійович. І взагалі, не помиляється той, хто нічого не робить! Ну, з цим не посперечаєшся.

Працівників квіткового ринку цікавило, чи буде колись для них створений комунальний ринок, бо Козакову вони платити не хочуть. Музика сказав категоричне «ні», мотивуючи відмову малою кількістю потенційних торговців.

Тему «Козаков- земля- оренда» розвинув наступний спікер  — Ігор Гонімар. Він нагадав про дивну сесію ще за царя Панька, пробачте, за Кулібова, нібито на якій начебто було прийняте рішення про оренду землі підприємцю. Власне, пан Гонімар нічого питати в мера не хотів, він просто попередив — подовження терміну ще отієї дивної оренди Козакову може бути нелігітимним… Музика попередження по-доброму не сприйняв, натомість нагадав, що на сесіях рішення приймають депутати, а я — просто мер.

Декілька разів порушувалось питання безпритульності тварин. Кервіниця БФ  «Надія» волонтерка Інна Довмат заявила, що в Енергодарі за два роки нічого не було зроблено для вирішення проблеми. І не лише цієї… Через що запропонувала визнати роботу мера незадовільною. Зал аплодував.

Атовців цікавили квартирні питання. Спеціалісти житлового відділу виконкому запевнили, що все,шо видавалося в місті, видавалося законно  — квартири (одна), кімнати- теж. Мер хотів трохи охолодити спікера — учасника бойових дій Михайла Гладкова — нагадуванням що всі пільговики рівні перед законом: і сироти, і афганці, і інваліди… Щоправда, від цієї рівності нікомуз них не легше…

Питання ЖКГ просто переслідували Павла Музику: то людей не влаштовувала температура гарячої води, то просили вирішити питання з покрівлею… Нічого не поробиш — мер обіцяв особистий візит на місця для… Для чого, та й коли конкретно відбудуться індивідуальні відвідини проблемних точок, озвучено не було.

Вийшов до мікрофону шановний енергодарцями ветеран другої Світової Роман Єрош. Він розкритикував атовця, який нахабно вимагав того, що йому гарантовано державою, а потім заявив, що такого безладу, як нині, в місті ще не бачив. А Музика вже 13 голова в Енергодарі…. Роман Павлович запропонував і депутатам, і головівизнати своюнеспроможність керувати містом та добровільно звільнити свої крісла. Не повірите, але люди знову аплодували!

Нагадали голові і про безлад в центрі міста біля «Сучасника», і про «Бердянські ковбаси». Булаі лірика — мовне питання, точніше, питання розвитку та функціонування української мови порушила громадська активістка Тамара Бєлік. Розробити відповідну  програму голова пообіцяв.

Пані Тамара відзначила, що у звіті мера було дуже багато згадок про проекти та плани, а от результатів — навпаки. Мер парирував: без якісних проектів неможливо проводити роботи. З цим важко не погодитись, але коли ми побачимо самі роботи? Виконані?

Учасник бойових дій Олександр Баляба запропонував присутнім в залі підняти руку, якщо задоволені роботою. І така рука була — одна… На цей момент він звернув увагу присутніх в залі депутатів і висловився щодо підняття питання недовіри головінародними обранцями на найближчих сесіях.

З болючою в прямому сенсі темоюпідійшов до мікрофона молодий чоловік, у якого батько ледь не помер від перитониту. В нашій лікарні не могли встановити вірний діагноз,тому втрачали час. Врятували батька в Запоріжжі. Хлопець питав: чи буде продовжувати роботу завідувач нашої хірургії,  який не помітив перитоніту?

Павло Музика на цьому питанні вирішив трохи набрати бонусів: він підтримав доповідача, поскаржився на лікарів, які бояться реформ і хочуть лишити «все як є». А «як є»- це державна форма власності. Тоді як всі давно вже поприймали лікарні на баланс міст, і тепер благодєнствують.

Коментувала промову Павла Олексійовича в.о.начмеда Ольга Берестова. Перш за все, вона подякувала хлопцю за доповідь. Потім заявила, що лікарі нашої СМСЧ будуть надавати медпослуги пацієнтам, в якій би формі формі власності не опинилася лікарня. А от якість цих послуг дуже залежить не від того, кому належить медсанчастина — місту, державі — а  від оснащення необхідною діагностичною апаратурою. Нам катастрофічно не вистачає рентгену, УЗД, МРТ… Щодо відкриття відділення гемодіалізу  — СМСЧ випадає з графіку, не встигає робити необхідні закупи. Отакі досягнення.

Медична тема була останньою на звіті. Цікаво, чи зробить висновки сам Павло Музика, та якими вони будуть? Що з даної зустрічі винесуть депутати, чи спонукає громадське невдоволеннядо якихось конкретних кроків об’єднаний Брилем депкорпус?

 

 

 

 

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: