Патріотизм на Запоріжжі розвиватиметься за планом

Общество | 10:00, 20.02.2017
 Поделиться

Поделиться в

Вперше у новому році відбулося засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації під керівництвом заступника голова обласної державної адміністрації Едуарда Гугніна, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– Сподіваюсь, що саме координаційна рада виробить стратегію, що буде виконуватись стабільно в найближчі п’ять років, а не ситуативно. Ми з вами маємо збиратися і аналізувати, наскільки ефективно були виконані поставлені раніше завдання, – окреслив своє бачення посадовець.

Особливу увагу під час заходу було зосереджено на стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2017 роки як основи формування єдиних стандартів діяльності. За словами директора обласного центру патріотичного виховання молоді Марини Шконди, патріотизм, насамперед, це особливе, безумовне і смислове почуття-цінність, яке характеризує ставлення особистості до народу, Батьківщини, держави та до самої себе. За її словами, метою стратегії є визначення пріоритетів та основних напрямів національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розвиток відповідних інститутів держави і суспільства; забезпечення змістовного наповнення такого виховання.

За підсумками обговорення було визначено чотири напрямки діяльності в реалізації національно-патріотичного виховання, а саме: воєнно-патріотичний, національно-духовний, національно-громадянський, інформаційно-роз’яснювальний.

За кожним із них вирішено закріпити мікрогрупи, до яких входитимуть члени координаційної ради за власним вибором. До кінця лютого поточного року сформовані групи вироблять дорожню карту дій по реалізації поставлених завдань по кожному із напрямків.

Джерело: ztv.zp.ua.

В той же час, до Запорізького міськвиконкому  потрапив проект рішення про заохочення молоді до участі в масових акціях. Тепер під «заохоченням» розуміють  не грамоти та подяки, а справжню грошову винагороду. Про це йдеться на Сайті  Запоріжжя www.061.ua.

Власть Запорожья планирует финансово стимулировать молодежь принимать участие в массовых мероприятиях. Такой проект решения исполкома появился на сайте мэрии в пятницу, 17 февраля.

Программа, о которой идет речь, называется «Про затвердження Порядку заохочень громадських ініціатив в рамках Програми сприяння молодіжному руху «Молодь для міста» на 2017-2018 роки».

Платить будут только тем, кто состоит в молодежном движении «Молодь для міста». Решать, кому выплачивать премии, будет координационный совет этого движения.

Механизм такой: координационный совет будет определять самых активных своих членов, которые приняли участие в мероприятии и определять размер выплаты. Он не должен превышать 250 гривен на человека за участие в одном мероприятии. Выплата будет производиться из бюджета, согласно распоряжению мэра Запорожья.

В 2017 году на это собираются выделить 61 тысячу гривен, в 2018 году — столько же.

Отметим, что программа «Молодь для міста» была принята в конце прошлого года. Речь идет о формировании вокруг запорожской городской власти группы молодых людей, которая бы проводила «разъяснительную работу» среди граждан о необходимости обустройства города, наведения порядка в своих дворах и.тд.

9a3e9507ffe68f7498f7e7ef5039ad53

dd5ed1445dcd092d6c3c2b2c7456d57f

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: