Парк- не парковка: нова петиція

Общество | 18:42, 19.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

Нову петицію до підписання пропонує мешканець Енергодара Андрій Сергієнко. Цього разу — в рубриці «Охорона правопорядку»

«В Міському парку «На честь 30-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників» водії незаконно долають бордюр, проїжджають по пішохідній доріжці та залишають свої авто в лісі біля дитячого майданчика-фортеці. Прошу зупинити незаконний в’їзд та паркування авто в парку і цим самим забезпечити порядок та безпеку для відвідувачів»

Як бачимо, ускладнені умови перебування на сайті та голосування лише після процедури «ідентифікації Борна» не зупиняють енергодарців: за допомогою петицій вони продовжують показувати проблемні точки в місті..

Підписантів поки не густо — всього четверо..

Заради справедливості зауважимо: зазвичай, вимагаючи заборонити щось незаконне та . скоріше за всенебезпечне, варто пропонувати щось легітимне та зручне. І варіант «ходіть в парк пішки» в даному випадку не буде підтриманий тими, хто звик діставатись до парку на авто…

Хоча автор петиці взагалі ніяких варіантів для зручності і пішоходів, і автомобілістів не передбачив, будемо сподіватись, що під час розгляду петиції на сесії (якщо до цього дійде) розумну альтернативу запропонують депутати.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: