Організація молоді Запорізької АЕС пропонує поліпшити житлові умови молодих спеціалістів

АЭС | 10:03, 5.10.2017
 Поделиться

Поделиться в

З липня по вересень Оганізація молоді ВП ЗАЕС проводила анкетування щодо житлових умов співробітників станції віком до 35 років. Проаналізували близько 400 анкет і вивчили більше 600 пропозицій.

Згідно з опитуванням по ЗАЕС 35% опитаних живуть з батьками, 32% — знімають житло, 25% — мають власне житло, 5% живуть в гуртожитку, 3% сплачують іпотеку.

45% опитаних зовсім не влаштовують житлові умови, 44% — влаштовують частково, і лише 11% повністю влаштовують.

51,4% опитаних для вирішення житлового питання пропонують видавати безвідсоткові позики на придбання житла, 15,2 % — мають наміри взяти участь у державній програмі «Доступне житло 70х30».

Результати анкетування представили керівництву станції разом зі зверненням, в якому попросили внести зміни до «Інструкції про порядок надання працівникам ЗАЕС безвідсоткової позики на оліпшення житлових умов».

Ось основні пункти цього звернення:

Право на отримання позики (до 200 000 грн) на придбання житла мають працівники, які знаходяться на обліковому складі ВП ЗАЕС, перебувають на квартирному обліку ВП ЗАЕС, мають стаж роботи на ВП ЗАЕС не менше 5 років, не мають доган за порушення трудової та виробничої дисципліни протягом року перед розглядом питання.

Право на отримання позики на поліпшення житлових умов, які знаходяться на обліковому складі ВП ЗАЕС, є власниками квартири або її частини і перебувають на квартирному обліку ВП ЗАЕС, мають стаж роботи на ВП ЗАЕС не менше 5 років, не мають доган за порушення трудової та виробничої дисципліни протягом року перед розглядом питання.

Першочергове право на отримання позики мають працівники віком до 35 років включно.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: