Організація молоді готує серію масових заходів

АЭС | 20:47, 23.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

Організація молоді Запорізької АЕС готує нові спортивні заходи
Організація молоді не тільки генерує ідеї, вирішуючи, які спортивні заходи проводити, але і з задоволенням приймає перспективні пропозиції від працівників Запорізької АЕС.
«Усі заплановані на рік заходи обговорювалися на звітній конференції, були узгоджені з генеральним директором і головою профспілкового комітету станції. План складається з 12 пунктів. Він включає як добре знайомі і улюблені змагання, так і новинки, які обіцяють стати цікавою подією в спортивному житті», — поділився планами на 2018 рік голова Організації молоді ВП ЗАЕС Дмитро Орлов.
В цьому році в перший раз Організація молоді проведе змагання з триатлону — мультиспортивній гонці, що складається з безперервного послідовного проходження її учасниками трьох етапів: плавання, велогонки та бігу. Не виключено, що змагання будуть командними і навіть сімейними.
З новинок також стрільба з лука, вперше випробувана в одному з квестів в минулому році. Виявилося, що це затребуваний вид спорту, до якого проявляється великий інтерес. Захід пройде орієнтовно в травні і кожен бажаючий, навіть не маючи досвіду, зможе прийняти в ньому участь.
Змагання зі стрітболу серед дворових команд вже перейшли в розряд традиційних. У минулому році в них взяли участь 16 команд, які грали вісім годин поспіль. Аналогічні змагання пройдуть і в 2018-му.
Також під егідою Організації молоді плануються туристичні походи. До Дня Збройних сил України відбудуться змагання на воді між силовими відомствами, які вже набувають статусу постійних.
Є в переліку і благоустрій спортивних майданчиків міста. Цього року упорядковувати будуть спортивний майданчик школи №7.
А восени пройдуть відразу два нових види змагань — для рибалок і грибників.

Джерело: сторінка  ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: