Офіційне попередження від КП «Промінь»: краще не купатися!

Общество | 14:29, 23.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

«Згідно результатів мікробіологічного аналізу води відкритої водойми пляжу «Сонячний» м. Енергодар зареєстровано відхилення індексу лактозопозитивної кишкової палички (індекс ЛКП) в досліджених пробах у 2,4 рази від нормативних вимог. Попереджаємо про заборону  купання» — таку інформацію розмістили у ЗМІ представники комунального підприємства.

Телефоном нам повідомили, що така ситуація — результат екологічного стану водосховища взагалі. На жаль, влітку знижується швидкість течії, а розвитку міхроорганізмів сприяє висока температура повітря. Попереду ще нас чекає «цвітіння» води…

Комунальники стежать за станом води. Про це свідчить той факт, що проводяться лабораторні дослідження. Так, на сайті Прозоро є інформація про замовлення досліджень води (за багатьма показниками) на суму майже 8 тисяч гривень та піску — на яйця глистів на півтисячі.

На жаль, на якість води співробітники КП «Промінь» не можуть впливати. Натомість вони стоврили умови, щоб люди змогли принаймні обмитися чистою водою — на пляжі розміщені душові, а також забезпечили якісною питною водою відвідувачів — у фонтанчику вода відповідає нормам.

Про ризик мешканців та гостей міста попереджає табличка «Купатись заборонено». Якщо вже ви купаєтесь, то не ковтайте воду і приймайте душ після водних процедур.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: