Одразу двоє: медико-санітарна частина та будівля виконкому готуються увійти до власності міста

Общество | 20:28, 14.11.2016
 Поделиться

Поделиться в

На засіданні комісії з прийому-передачі у комунальну власність будівлі виконкому дійшли висновку, що необхідне проведення робіт з ліквідації проблемних питань та недоліків: ремонту потребує зовнішній фасад будівлі, піддашок, пандуси, сходи, необхідна заміна фасадної плитки, реконструкція системи пожежогасіння, а також капітальний ремонт покрівлі. Ремонт покрівлі планується провести до кінця поточного року силами служб ВП «Запорізька АЕС», роботи з ремонту фасаду перенесено на наступний рік.

Нещодавно влада звітувала, що економитиме щорічно пів мільйона гривень на оренді будівлі, аде, дивлячись на те, якою дорогою будівля буде у використанні, зекономити не вийде.

У ході засідання були обговорені питання щодо передачі до комунальної власності територіальної громади Енергодара від ВП «Запорізька АЕС» об’єкта «Світлофори на перехресті вулиць Козацької і Молодіжної. Як зазначили в управлінні комунальної власності, відповідне рішення винесено на розгляд дев’ятої сесії Енергодарської міської ради.

Днем раніше відбулося установче засідання комісії з обстеження технічного стану та перевірки технічної документації об’єктів Державного закладу “Спеціалізована медико-санітарна частина №1” для передачі її з державної до комунальної власності міста.

Основним джерелом фінансування медичної установи у наступному році стане міський бюджет. Члени робочих груп здійснюватимуть обстеження будівлі за різними напрямками. Зокрема, фахівцями буде проведено детальний огляд стану мереж водопостачання та каналізації, теплових мереж, електрообладнання, протипожежної сигналізації та оповіщення, комп’ютерних та телефонних мереж, будівельної частини, ліфтів, сантехнічного обладнання систем гарячого та холодного водопостачання, системи вентиляції та кондиціювання, автотранспортної техніки. Керівникам всіх робочих груп доручено завершити роботу з обстеження технічного стану закладу у термін до 20 грудня.

Але Міністерство охорони здоров’я не таке щедре, як ЗАЕС, і ремонтувати свої будівлі перед передачею до комунальної власності не буде — усі ремонти у медичному закладі виконуватимуть за рахунок міського бюджету.

«Чим детальніше будуть складені акти обстеження, тим точніше будуть сформовані кошториси на фінансування медичної частини з міського бюджету», — зазначив Василь Разводов.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: