Областной прокурор подтвердил, что обыски проводились на законных основаниях

ЧП | 22:01, 22.12.2016
 Поделиться

Поделиться в

На своей странице в соцсети прокурор области Валерий Романов написал, что обыск в админздании Энергодара полностью санкционирован, а дело о присвоении бюджетных средств через коммунальное предприятие находится под его личным контролем.

«На даний час тривають санкціоновані обшуки в адміністративній будівлі Енергодарської міської ради та за місцями проживання посадових осіб ради… На цей час у кримінальному провадженні отримано відомості про те, що до вчинення злочинів можуть бути причетні посадові особи міської ради та комунальних підприємств міста, у яких за місцем роботи може зберігатися документація, яка підтверджує незаконне використання бюджетних коштів… У зв’язку з викладеним, у передбаченому законом порядку отримано ухвали слідчого судді на проведення сьогоднішніх обшуків в адміністративній будівлі Енергодарської міської ради та за місцями проживання посадових осіб ради» — написав прокурор Валерій Романов.

А на сайте «Антикор.Запорожье» появился материал, в котором видны кадры оперативной съемки. Журналист в этом материале сообщает о том, что городскому голове Павлу Музыке инкриминируют 15(?!) преступлений.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: