Обласна влада «взялася» за перевізників-нелегалів

Общество | 13:58, 10.07.2017
 Поделиться

Поделиться в

За даними Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Запорізькій області, з початку року на автошляхах та вулицях населених пунктів області зареєстровано 886 дорожньо-транспортних пригод, у ДТП загинули 32 людини, травмовано у ДТП 364 особи.

Поширеними видами автопригод з постраждалими залишаються: наїзд на пішохода (43 %), зіткнення (39 %), наїзд на перешкоду (8 %), перекидання (4 %), наїзд на велосипедиста (3 %), що становить 96 % усiх ДТП.

За 5 місяців 2017 року зафіксовано чотири випадки ДТП з постраждалими з вини водіїв автобусів, виявлено один випадок керування автобусом у нетверезому стані та один випадок — у стані наркотичного сп’яніння.

Проблемне питання у сфері автомобільного транспорту — нелегальні перевезення пасажирів, що негативно впливають на стан безпеки пасажирських перевезень.

З метою підвищення рівня якості послуг при перевезенні пасажирів, безпеки дорожнього руху при експлуатації автомобільного транспорту, створена робоча група з питань проведення моніторингу стану обслуговування приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування.

 На сайті обласної державної адміністрації розміщено «чорний список» водіїв автобусів, які порушують вимоги безпеки перевезень та відмовляють у пільговому проїзді.

За результатами розгляду цього питання надано протокольні доручення.

Зокрема, Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації активізувати заходи по боротьбі з нелегальними перевезеннями пасажирів автомобільним транспортом та моніторинг стану дотримання автомобільними перевізниками законодавства; забезпечити жорстке реагування до перевізників, водії яких скоїли дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими або здійснювали керування автобусом у стані сп’яніння.

Аналогічне завдання поставлено головам райдержадміністрацій, міським головам та головам об’єднаних територіальних громад на підвідомчих територіях.

Крім цього, Головному управлінню Національної поліції в Запорізькій області рекомендовано посилити контроль за станом безпеки дорожнього руху на автошляхах області, активізувати проведення заходів, спрямованих на зменшення рівня аварійності та тяжкості її наслідків; продовжити разом зі Службою автомобільних доріг у Запорізькій області роботу щодо ліквідації місць концентрації ДТП.

Управлінню Укртрансбезпеки у Запорізькій області доручено  посилити контроль за здійсненням перевезень пасажирів автоперевізниками без дозвільних документів, відправленням автобусів з місць, які не передбачені умовами договору на обслуговування маршрутів загального користування та за дотриманням автоперевізниками вимог законодавства про перевезення пасажирів пільгової категорії; посилити спільно зі Службою автомобільних доріг у Запорізькій області та ДП  «Запорізький облавтодор»  здійснення габаритно-вагового контролю за рухом великовагових транспортних засобів.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: