«Неунывающие старики» почали працювати над відродженням концертного майданчику

Общество | 12:56, 28.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Члени Ради ветеранів війни та праці почали працювати на майданчику  в першому мікрорайоні. В часи будівництва нашого міста тут був літній кінотеатр, проводилися культурно-розважальні заходи. Зараз  місцина являє  собою досить сумне видовище. Але ветерани та пенсіонери налаштовані рішуче: місце відпочинку їхньої молодості відродиться!

НАДІЯ ІВАНІСОВА,  голова Ради ветеранів війни та праці, розповіла, що ветерани скаржилися на те, що не завжди можуть  дійти до парків. Тому мріяли відродити цей майданчик в 1-му мікрорайоні. Так виникла ідея взяти участь в конкурсі «Громада своїми руками». На грант претендували 29 конкурсантів, а виграли лише 10, в тому числі  —  «Неунывающие старики».

Крім 54700 грн. гранту, ветерани отримали обіцянку від влади, що тут буде побудовано бювет з питною водою.

Сьогодні пройшов перший суботник.  Зараз готують сцену під пофарбування. Коваль Аркадій Ковтунчик почав виготовлення навісу та скамійок — їх буде  9.  Надія Андріївна розраховує, що місцева влада відремонтує і ті лавки, що встановлені неподалік. Звичайно, планується  і озеленення  території. А поки пенсіонери завзято розгрібають сміття та бур’яни…

Мріють ветерани про те, що на цій сцені колись заграє духовий оркестр, адже під цю музику колись танцювали, закохувалися та одружувалися наші бабусі та дідусі.

Ми віримо: тут будуть виступати енергодарські колективи та гості, а глядачі зустрічатимуть їх оплесками та квітами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: