Не петиція, так акція: енергодарців запрошують на «Стоп керуючим компаніям!»

Политика | 22:14, 24.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

Конкурс на призначення керуючих компаній для енергодарських будинків йде швидкими темпами. Навіть попри те, що законодавство не в повній мірі «встигає» за процесом, в нашому місті 22 травня відбулося розкриття конвертів з пропозиціями від потенційних управителів.

Ось-ось відбудеться безпосередньо оголошення переможця, а частина громади не сприймає цієї ідеї та не підтримує той поспіх, з яким розгортаються події. Була спроба зробити крок назад — петиція, яка вимагала скасувати рішення виконкому про створення конкурсної комісії з призначення управителів, набрала необхідну кількість голосів, та депутати не змогли прийняти рішення.

На екстреній зустрічі представників Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства з активістами та депутатами обговорювалися варіанти, яким чином можна загальмувати процес призначення управителів на сьогодні та чому варто це зробити. В результаті обговорень було прийняте таке рішення: провести акцію «Стоп керуючим компаніям!» завтра, 25 травня, біля будівлі мерії, починаючи з 14.30. Як раз в цей час буде працювати конкурсна комісія, тож буде можливість продемонструвати їй свою позицію.

Відповідне повідомлення органів місцевого самоврядування буде офіційно зроблене вже завтра вранці.

Долучитися до акції запрошують всіх містян, які не вважають заведення керуючих компаній в місто вдалою ідеєю.

Завтра на акції буде змога дізнатися про те, чому влада поспішає призначити управителів та чому не варто цього робити: про це розкажуть  громадські активісти. Крім того, планується співпраця з депутатським корпусом та секретарем міської ради Лесею Нікітіною зі скликання позачергової сесії, на якій би знову було ініційоване питання скасування рішення виконкому про створення комісії з призначення  керуючих компаній.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: