Найближчим часом в Енергодарі розпочнеться голосування за проекти громадського бюджету

Общество | 19:36, 14.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

13 серпня відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету в Енергодарі.

Члени Координаційної  ради розглянули 37 проектів, які надійшли для участі у Громадському бюджеті. З них – 21 малий (вартістю до 200 тис. грн.) та 16 великих (від 200 тис.грн. до 1 млн.грн.). Переважна більшість з них стосуються будівництва спортивних та дитячих майданчиків, облаштування зон відпочинку, благоустрою.

Протягом липня-серпня головними розпорядниками бюджетних коштів – структурними підрозділами виконавчого комітету проведено аналіз проектів щодо можливості їх реалізації, обґрунтування розрахунків, спільно з авторами проведено роботу з усунення виявлених недоліків.

На наступному засіданні планується затвердити остаточний перелік проектів Громадського бюджету, які отримали позитивну оцінку та будуть допущені до голосування. Також, у рамках промоційної кампанії, наприкінці серпня заплановано проведення «Ярмарку проектів» у фойє МПК «Сучасник», під час якого автори презентують жителям міста свої ідеї.

Згідно з планом реалізації громадського бюджету у м.Енергодарі на 2018 рік, голосування стартує вже 1 вересня та триватиме до 15 вересня поточного року. Кожен житель міста матиме можливість віддати свій голос за один малий та один великий проект. Проголосувати, енергодарці зможуть на електронній платформі Громадського бюджету м.Енергодара, обравши проект із загального переліку, або прийти з паспортом до пункту голосування (центральна бібліотека ЦБС міста Енергодара, пр.Будівельників, 22) та заповнивши необхідну форму, проголосувати за обраний проект. Після голосування на рейтинговій основі визначиться перелік проектів-переможців, які буде рекомендовано для фінансування за кошти Громадського бюджету.

Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: