Нацгвардійці Енергодара ліквідували диверсійну загрозу

АЭС | 18:32, 19.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

На цьому тижні на Запорізькій АЕС пройшло тактичне навчання з перевірки ефективності об’єктового плану взаємодії, повідомляється на сторінці ВЧ 3042 НГУ України.

Мета навчань — удосконалення навичок сил ВП «Запорізька АЕС» військової частини 3042 Національної гвардії України, які залучаються до виконання завдань об’єктового плану взаємодій у разі виникнення події з ознаками диверсії щодо ядерних установок та ядерних матеріалів.
Під час навчання відпрацьовувалися більш сучасні та ефективні методи управління силами та засобами учасників плану взаємодії на різних етапах протидії подіям із признаками диверсії відносно ядерних установок та ядерних матеріалів.
«Особовий склад варти та чергового підрозділу військової частини швидко та професійно відреагував на всі зміни в обстановці, що склалися на період проведення навчання. Дані навчання також надали нам змогу реально перевірити готовність резерву військової частини до протидії подіям із признаками диверсії», — розповідає підполковник Юрій Піндак, перший заступник командира військової частини 3042 – начальник штабу.

Сьогодні особовий склад військової частини з охорони атомної станції вкотре продемонстрував, що в разі реальної загрози він готовий до виконання службово-бойових завдань.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: