Наші будівельники вирушили на відпочинок на б/в «Енергодар»

Общество | 14:16, 10.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Цьому передувала  зустріч на сходинках інституту імені Рема Хеноха- начальника управління будівництва ДРЕС, АЕС та Енергодара.

Зібралися колеги та однодумці, які будували наше місто. Привітати з святом засновників Енергодара прибули міський голова Павло Музика та заступник Андрій Терентьєв, а також голова профспілки ВП ЗАЕС Микола Захаров. Згадували молодість та  часи, коли енергія та ентузіазм, помножені на професіоналізм, творили дива, а на місці пісчаних кучугурів зростало місто будівельників та  енергетиків.

Павло Музика подякував будівельникам за трудовий подвиг та професіоналізм, проявлений при зведенні енергетичних гігантів у рекордні строки.

Людмила Іващенко, яка починала свій трудовий шлях в Управлінні будівництва, на 9 дільниці, відзначила, що її наставники — Анатолій Кочерга та Людмила Кучерява, вчили її не  лише працювати, а й жити.

Згадували легендарних людей — Рема Хеноха, Анатолія Кочергу, лунали такі прізвища, як Менжинський, Кінас, Іванісов….

Людмила Кучерява, яка почала працювати майстром на будівництві у лютому 1971 року,  привітала колег  з святом.

Після покладання квітів до пам’ятника, 22 ветерани будівництва вирушили у триденну відпустку до Кирилівки: будівельників чекала база відпочинку «Енергодар», зведена ними. Так само, як і табір «Лазурна райдуга». По дорозі вони заїдуть на Кам’яну могилу. Така екскурсія — подарунок відділу культури та міської ради. А вже на базі їх чекає святкове застілля та сюрприз від родини Шидловських — ще один, додатковий, день на Азовському узбережжі.

Фото Анатолія Масльонкова

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: