Нарада управління освіти: діти не хочуть їсти у шкільних їдальнях, бо несмачно

Общество | 20:19, 25.01.2017
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні, 25 січня, відбулася нарада керівників навчальних закладів управління освіти. Перед початком засідання міський голова привітав з призначенням на посаду начальника управління освіти Світлану Букреєву.

IMG_5388 (1)

У ході наради присутні заслухали інформаційну довідку заступника начальника управління освіти Олени Ржевської стосовно харчування у загальноосвітніх навчальних закладах протягом 2016 року. Нагадаємо, що неналежний рівень організації харчування учнів 1-4 класів – одне з проблемних питань освітньої галузі міста, яке потребує оперативного втручання та вирішення.

Міський голова розповів, що ним була здійснена перевірка у їдальні загальноосвітньої школи №2, результати якої, на жаль, досить незадовільні. У ході ревізії було виявлено ряд порушень, зокрема, неналежний санітарно-гігієнічний стан кухні та їдальні, порушення термінів та умов зберігання продуктів. Протягом майже року у їдальні не працює витяжка. З міського бюджету витрачаються мільйони на харчування у навчальних закладах, закупляються якісні продукти, а діти не їдять ту їжу, яку готують у школах.

Аналогічні перевірки якості харчування дітей будуть здійснені в усіх школах. Світлана Букреєва наголосила, що до підрядної організації, з якою укладаються договори на годування дітей, будуть висунуті зауваження та претензії, які належать до їх компетенції. Втім, наголосила, що належна організація харчування у кожній школі – прямий обов’язок керівників навчальних закладів. З моменту вступу на посаду начальник управління освіти здійснила перевірки у чотирьох навчальних закладах міста, у кожному з яких були виявлені ті чи інші порушення.

Також Світлана Букреєва жорстко поставила питання про сплату так званих благодійних внесків у школах і садочках. У разі, якщо батьки сдають гроші на купівлю лінолеуму, парт, сантехніки, кахлів, треба звертатись безпосередьон до управління освіти. «Фінансування з бюджету достатньо, щоб забезпечити навчальні заклади всім необхідним. Якщо треба щось купити для розвитку, творчості дитини, це на розсуд батьків» — запевнила очільниця освіти міста.

Інші питання, обговорені під час наради, стосувалися реалізації заходів державного нагляду за діяльністю навчальних закладів у 2016 році, рівня травматизму учнів та вихованців під час навчально-виховного процесу за 2016 рік, виконання бюджету за 2016 рік та бюджету управління освіти на 2017 рік.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: