Напередодні святкових днів рятувальники спільно з волонтерами просять енергодарців дотримуватися правил безпеки життєдіяльності

Общество | 18:54, 23.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

23 серпня рятувальники 13 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з волонтерами Енергодарського міського центру соціальних служб для дітей, сімей та молоді провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності у місцях з масовим перебуванням людей під час святкових заходів, відпочинку в лісопаркової зони міста та біля водоймищ.

Рятувальники та волонтери роз`яснювали громадянам основні правила пожежної безпеки в екосистемах, розповідали про дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, закликали батьків не залишати дітей без нагляду та навчати їх культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі. Під час проведення профілактичної роботи серед громадян були розповсюджені застережливі пам’ятки та листівки.

Також фахівці ДСНС завітали у міський палац культури «Сучасник», де провели інструктажі з відповідальними особами щодо дотримання пожежної безпеки під час проведення святкових заходів. На інформаційних дошках та найвидніших місцях, у палаці та біля нього, розмістили застережливі пам’ятки, на яких чітко прописані правила, дотримуючись яких, можна запобігти виникненню надзвичайної ситуації.

Підрозділи ДСНС України на період святкування 27-ї річниці Незалежності України переходять у посилений цілодобовий режим несення служби, але пам’ятайте, що безпека  Вашого відпочинку – у Ваших руках! Рятувальники вкотре нагадують: при виникненні пожежі негайно дзвоніть за телефоном «101»!

Джерело: сайт ДСНС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: