Нагороджено переможців конкурсу «Охорона праці очима дітей»

АЭС | 07:33, 5.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Цього року в конкурсі, який проводить служба охорони праці Запорізької АЕС, брали участь 23 учні загальноосвітньої школи №4 та багатопрофільного ліцею.

«Організатором конкурсу є Запорізька АЕС, і проводиться він вже протягом багатьох років. Щорічно в ньому беруть участь навчальні заклади Енергодара. Кожен учень повинен знати, що таке охорона праці, щоб вміти безпечно працювати в майбутньому, зберегти власне життя і здоров’я. Основні принципи охорони праці важливо знати в тому числі і в школі», — розповів заступник начальника служби охорони праці Запорізької АЕС Микола Могильний.

Комісія з фахівців служби охорони праці і представників профспілкового комітету визначила переможців. Розглядалася конкретна спрямованість робіт.

У своїх малюнках учасники відображали процес виконання робіт із застосуванням спецодягу та інших засобів індивідуального захисту, закликаючи людей різних професій і спеціальностей працювати безпечно.

У трьох вікових категоріях були обрані кращі роботи.

Перше місце у віковій категорії від 6 до 10 років розділили між собою Микола Скорих та Ігор Ворушило.

У категорії від 11 до 14 років перше місце посіли Аліна Ложкіна та Юлія Горохова.

У старшій категорії від 15 до 17 років переможцем став Артем Проценко.

Роботи переможців будуть направлені до територіального відділення державної служби України з питань охорони праці. Потім найкращі малюнки потраплять до редакції журналу «Охорона праці», де буде визначений всеукраїнський переможець.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: