На Запорізькій АЕС пройшло виїзне засідання обласної ради трудової молоді

АЭС | 20:51, 26.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

У культурно-діловому центрі Запорізької АЕС відбулося виїзне засідання обласної ради трудової молоді консультативно-дорадчого органу при Управлінні молоді, фізичної культури і спорту Запорізької облдержадміністрації.

Обговорити актуальні питання реалізації молодіжної політики з’їхалися представники промислових підприємств регіону, студентських організацій та обласного управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Головною метою зустрічі став обмін досвідом та знайомство з найбільшим енергетичним підприємством країни – Запорізькою АЕС.

Представники обласної ради трудової молоді для чергового виїзного засідання обрали майданчик Запорізької АЕС не випадково, адже саме тут соціальній політиці і молодіжному руху приділяється досить пильна увага. Про те, що молодь – майбутнє енергетики, підкреслив і генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець: «Молодь – це наше майбутнє. Молодим фахівцям приділяється особлива увага, і даний напрямок кадрової політики Запорізької АЕС є найбільш важливим. Професійно підготовлений персонал – це запорука безпеки і надійності атомної електростанції. Ми маємо в своєму розпорядженні повну навчальну базу для підвищення кваліфікації нашого персоналу».

Після продуктивної зустрічі з адміністрацією та організацією молоді Запорізької АЕС представники трудової молоді обласної ради з ознайомчою екскурсією побували на проммайданчику станції, відвідали турбінне відділення енергоблоку №5, ознайомилися з роботою пристанційного сховища відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП) і відвідали тренажерний комплекс спеціальної підготовки ремонтного персоналу.

Обласна рада трудової молоді консультативно-дорадчого органу при Управлінні молоді, фізичної культури і спорту Запорізької облдержадміністрації була створена кілька років тому. У ії рядах налічується понад 30 лідерів молодіжних організацій усього регіону.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: