На Запорізькій АЕС пройдуть тактичні навчання з антитерористичної направленості

АЭС | 11:26, 11.04.2018
 Поделиться

Поделиться в

В період з 16 по 20 квітня 2018 року на Запорізькій АЕС будуть проводитись тактичні навчання за темою: «Реагування сил учасників об’єктового плану взаємодії, які знаходяться на проммайданчику ВП ЗАЕС, у випадку спроби прориву зовнішніх правопорушників у захищену зону».

До проведення навчань залучатимуться представники Агентства зменшення загроз  Міністерства оборони США, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Держатомрегулювання України, ДП «НАЕК «Енергоатом», члени координаційної групи антитерористичного центру при Управлінні служби безпеки України (УСБУ) в Запорізькій області, співробітники відділу в м. Енергодарі УСБУ в Запорізькій області, Енергодарського відділу поліції Головного управління національної поліції (ГУНП) України в Запорізькій області, Кам’янсько-Дніпровського відділення Енергодарського відділу поліції ГУНП України в Запорізькій області, 1-го Державного пожежно-рятувального загону Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Енергодарського міськвиконкому, особовий склад військових частин 3042, 3033 та 3029 Національної гвардії України, керівництво ВП ЗАЕС, персонал служби фізичного захисту та загону відомчої воєнізованої охорони.

УВАГА! На час проведення навчань правоохоронні органи можуть обмежувати перебування громадян та пересування транспортних засобів в межах санітарно-захисної зони навколо Запорізької АЕС. Будуть відпрацьовуватись практичні дії з нейтралізації умовних терористично-диверсійних формувань. Наявність документів, які засвідчують особу, для громадян, що будуть знаходитись в зонах обмеження доступу та в санітарно-захисній зоні, обов’язкова.

Організатори заходів просять з порозумінням віднестись до незручностей, які можуть виникнути під час проведення навчання.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: