На Запоріжжі ремонтують найбільш проблемні ділянки доріг

Общество | 10:18, 8.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

Виконання робіт з ліквідації ямковості на дорогах загального користування продовжується. Минулого тижня на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області на дорогах загального користування, було ліквідовано 1 695 кв. м ямковості, в тому числі на дорогах державного значення – 640 кв. м., місцевого значення – 1055 кв. м.

Ремонтні роботи виконували 5 бригад. Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування державного значення, з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів, на умовах співфінасування зі Службою доріг.

Підрядним підприємством ТОВ «Юк-Інвест» ремонт здійснювався за допомогою трьох струменевих машин типу «Savalko», на автодорогах загального користування: а/д С080232 в с. Мала Білозерка, Т-08-05 К-Дніпровська- Веселе — /М-14/, Т-08-04 К-Дніпровська — Велика Лепетиха, ТОВ «Дорремтехнологія» здійснювали ремонт двома струменевими машинами на обласній дорозі в Чернігівському районі О081976 Ченігівка- до а/д Р-37.

Всього з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 253 160 кв. м. ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення 150 785 кв. м., на дорогах місцевого значення 102 375 кв. м.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Також нагадуємо, що з початку червня на дорогах загального користування, на час спекотної температури повітря (понад 28 градусів), введено обмеження для руху великовагових транспортних засобів, масою понад 24 т та навантаженням на вісь 7 т, з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: