На Запоріжжі піленгасу та кефалі загинуло на 35 млн гривень

Общество | 10:31, 29.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

25 вересня 2017 року у Молочному лимані, в районі смт. Кирилівка та с. Степанівка 1 Азовським рибоохоронним патрулем було зафіксовано масову гибель риби піленгас. Причиною стало замулення вимоїни, що з’єднує Молочний лиман з Азовським морем. За попередніми висновками правоохоронних органів саме безвідповідальність підрядника ТОВ «Т» та халатне виконання ним умов договору з розчищення території стало причиною замору риби. Справу передано на розгляд в прокуратуру.

Станом на 26 вересня 2017 року кількість загиблої риби піленгас становить 22 700 екз., а азово-чорноморських кефалей – 1 279 екз. Орієнтовна сума збитків, завданих рибному господарству, складає 35 млн грн.

На даний момент канал було прорито завдяки спільній роботі працівників Азовського рибоохоронного патруля, представників Нацгвардії, Запорізької обладміністрації, користувачів басейну Азовського моря та громадськості. Сполучення між Молочним лиманом та Азовським морем відновлено, риба почала інтенсивно виходити у море.

Керівник Азовського рибоохоронного патруля Сергій Чіх висловлює слова подяки Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації за постійну підтримку та проведення оперативних дій. В даний час підраховується остаточна сума збитків.

Як повідомлялось раніше, на місце масової гибелі риби оперативно виїхали Азовський рибоохоронний патруль, представники прокуратури області, Нацгвардії, обладміністрації та громадські активісти, а також приєднались представники Державної азовської морської екологічної інспекції, Нацполіції для з’ясування всіх обставин.

Джерело: державне агентство рибного господарства України 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: