На захисті комп’ютерів ЗАЕС стоять творчі системні адміністратори

АЭС | 20:29, 2.08.2017
 Поделиться

Поделиться в

На Запорізькій АЕС функціонують технологічні мережі, пов’язані з роботою енергоблоків, автоматикою. Є інформаційні мережі, а також мережі фізичного захисту. У них різна сфера діяльності і циркулює в них різна інформація.
«Основне завдання моєї групи — це захист комп’ютерів, на яких обробляється інформація з обмеженим доступом, від витоку і зловмисників, — розповів інженер-програміст, керівник групи технічного захисту інформації в комп’ютерних мережах служби інформаційних технологій Дмитро Чипилян. — Але кожен напрямок цікавий по-своєму. Так як в кожному програмному комплексі існує певний функціонал, який можна розширити, поліпшити. У цій сфері діяльності, як і в будь-якій іншій, немає межі досконалості».
Системний адміністратор — це творча робота. Адже він повинен заздалегідь прорахувати чи навіть вгадати, звідки може прийти загроза, подумати про різні моделі захисту від різноманітних кіберзагроз.
У системних адміністраторів ЗАЕС існує сформований комплекс заходів, що дозволяє правильно оновити програмне забезпечення, виконати регламентні роботи за певною схемою, які допоможуть запобігти зараженню вірусом.
А щоб йти в ногу з технічним прогресом, необхідно освоювати багато нової інформації, підвищувати свій рівень технічної та спеціальної підготовки, брати участь в семінарах щодо нових комп’ютерних технологій і курсах підвищення кваліфікації.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: