На ЗАЕС триває підготовка до партнерської перевірки ВАО АЕС

АЭС | 07:27, 28.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

У квітні 2018 року на майданчику Запорізької АЕС очікується повторна партнерська перевірка Всесвітньої асоціації операторів АЕС (ВАО АЕС). Для підготовки до перевірки на ЗАЕС вже створені команди за напрямками, ведеться аналіз виконання всіх заходів у рамках областей, які потребують поліпшення.

За словами начальника відділу досвіду експлуатації-заступника керівника з підготовки та проведення повторної партнерської перевірки Альберта Рябухи, повторна партнерська перевірка ВАО АЕС планується з 22 по 28 квітня 2018 року, і підготовка до неї на станції ведеться дуже активно. «У цьому році по озвученим областям для поліпшення заплановано 224 заходи. Станом на 1 листопада вони виконані на 80 відсотків. Тобто до кінця року залишилася невелика частина. Є заходи з великим терміном реалізації, і ми покажемо експертам прогрес в їх виконанні. Ці заходи торкнулися всіх цехів і підрозділів станції».
За період між місією ВАО АЕС і майбутньою пост-місією на ЗАЕС було проведено дві місії технічної підтримки. Перша — на тему впровадження процедури використання системного підходу до аналізу потреб навчання та її ефективність для персоналу АЕС — пройшла в березні 2017 року.
Друга — з позитивної  практиці визначення мети з використанням збалансованих систем показників у виробничій діяльності АЕС — відбулася в кінці вересня цього року. «Це була дуже продуктивна місія, — констатує Альберт Рябуха. — Ми багато звідти взяли і розробили заходи з метою поліпшення цього виду діяльності».

Всі заходи націлені на те, щоб, використовуючи позитивний світовий досвід експлуатації, спільними зусиллями знаходити оптимальні шляхи вирішення значущих завдань з надійної і безпечної роботи атомної станції.

Джерело:   сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: