На ЗАЕС оновили кадровий резерв

АЭС | 19:30, 6.12.2017
 Поделиться

Поделиться в

Комісія на чолі з генеральним директором Запорізької АЕС внесла зміни до кадрового резерву на 2018 рік. Переглядався резерв керівників підрозділів та їх заступників.
Комісія з кадрового резерву скликається у разі потреби. Перегляду підлягають всі посади керівників, які існують на станції. Ця процедура проходить раз на рік. І раз у півроку при необхідності відбувається оновлення. Для кожного рівня кадрового резерву сформована комплексна програма навчання і розвитку.
На кожну посаду має бути не менше двох-трьох кандидатів. Але через обмеження за віком — 58 років, деякі резервісти були виключені з кадрового резерву зі збереженням права заміщати керівника на період його відсутності.
Згідно з положенням, в резерві на посаду керівника повинен знаходитися працівник, який має відповідну освіту, обов’язково досвід роботи, а також є перспективним фахівцем, що володіє якостями лідера і високим потенціалом до розвитку. За цими критеріями йде відбір до кадрового резерву.
Найбільш перспективних працівників, здатних обійняти керівні посади, представили керівники підрозділів. Попередньо резервісти пройшли співбесіду з цеховою комісією і безпосередньо з керівником.
5 осіб стали самовисуванцями, самостійно запропонувавши свою кандидатуру до кадрового резерву.
«Працівник має право запропонувати свою кандидатуру до кадрового резерву. При цьому він повинен пройти оцінку лідерських якостей у навчально-тренувальному центрі і співбесіду з керівником, до кадрового резерву якого висувається» — розповів начальник управління кадрів Запорізької АЕС Володимир Черноляхов.
Також кожному з самовисуванців належить пройти особисту співбесіду з генеральним директором.
При поточному перегляді в кадровий резерв були зараховані 32 особи. Всі вони повинні пройти програму підготовки та атестуватися.

Джерело: сайт ЗАЕС

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: