На стадіоні «Старт» росте трава-невидимка

Общество | 15:58, 14.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Команда сайту ВЭнергодаре.info продовжує вивчати тендери, що розміщенні на сайті Прозорро. На цей раз ми звернули увагу на слова енергодарського активіста Віктора Бучнєва. На мирній акції Дістало 2.0, яка пройшла 11 червня біля будівлі міськради, Віктор розповів про те, що на поточний ремонт стадіону «Старт» були виділені кошти. В цю послугу також входив і посів трави. Нам вдалося знайти тендер на ремонт стадіону.

15 травня 2018 року КП «ЦД «Промінь» уклало угоду з ТОВ «АТП — Сервіс» ( директор І.О. Горбачов). Слід відзначити, що інших учасників в торгах не було. І це традиційна практика наших комунальних підприємств. Але зараз не про це.

Поточний ремонт стадіону «Старт» коштував 95 тис. 077грн. Згідно дефектного акту, ТОВ «АТП-Сервіс» очистили металеві конструкції від корозії, пофарбували олійними сумішами металеві поверхні, огорожі та металеві труби, установили питний фонтанчик та, увага, посіяли газони. Виконання робіт мало бути завершене не пізніше 8 червня.

Питань до пофарбованих металевих сидінь у нас немає, але що не вийшло з газоном? Більшість відпочиваючих під час святкування Дня міста на стадіоні «Старт» звернули увагу на пожовклу траву. Дехто шуткував, що її забули пофарбувати у зелений колір. Діти, які дарували танок енергодарцям, вимушені були дихати пилом, що підіймався під час виступу.

Згідно локального кошторису на будівельні роботи № 2-1-1, на посів трави було витрачено 15 тис. 144 грн.

Цікаво, чи буде пред’явлено претензії підряднику, який проводив роботи? Адже згідно договору підряду №235 гарантійний строк на результати закінчених робіт становить три роки від дня підписання акту виконаних робіт. Протягом гарантійного строку замовник має право пред’явити підряднику вимоги, пов’язані з порушенням.

Чи це стосується тільки КП «ЦД «Промінь», яке витратило кошти на посів газону, та не змогли доглянути його?

Нам вдалося поговорити телефоном з директором КП «ЦД «Промінь» Миколою Гіренком. Він запевнив, що трава дійсно була посіяна та потім поливалася. Для поливу навіть «позичали» у пожежних шланги. І взагалі, ми просто не помітили зеленого газону. Поливати його планують раз на тиждень.

P.S: де фонтанчик?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: