На складах боєприпасів у Запорізькій області посилено заходи безпеки

Общество | 16:23, 29.09.2017
 Поделиться

Поделиться в

Через надзвичайну ситуацію, яка 26 вересня сталася на військових складах у селі Калинівка Вінницької області, на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було розглянуто питання щодо попередження виникнення надзвичайної ситуації на складах ракетно-артилерійського озброєння військової частини А1978 (55 окрема артилерійська бригада). Засідання провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки командира в/ч А1978 Ігоря Парового, на сьогодні в країні склалася загрозлива ситуація на об’єктах підвищеної безпеки, а саме на складах зберігання боєприпасів.

У Запорізькій області, в безпосередній близькості від м. Запоріжжя, біля с. Новоолександрівка розташовані склади ракетно-артилерійського озброєння та боєприпасів військової частини А1978, на яких зберігається значна кількість боєприпасів та вибухових речовин. При виникненні надзвичайної ситуації на цих складах держава також може понести значні збитки,  виникне загроза життю та здоров’ю цивільного населення.

З метою упередження виникнення надзвичайної ситуації комісією прийнято рішення виділити з резервного фонду обласного бюджету кошти на обладнання складів боєприпасів в/ч А1978 сучасними засобами протидиверсійної та протипожежної захищеності. Встановлення цих засобів дозволить оперативно реагувати на виникнення пожежі та унеможливити скоєння терористичного акту.

Крім цього, правоохоронними органами в Запорізькій області посилюються заходи щодо запобігання терористичним актам та підвищення рівня безпеки.

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Фото: Інтернет

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: