На ремонті Набережної заощадили близько 90 тис. грн.

Общество | 22:07, 18.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Про це нам розповіли представники Громадського контролю м. Енергодар.

На одній з проблемних ділянок Набережної нещодавно була укладена новенька тротуарна плитка.

Буудівельники працювали і сьогодні: демонтували старе покриття на іншій ділянці улюбленого місця відпочинку енергодарців.

Згідно тендеру, який розміщено на сайті публічних закупівель Prozorro, на поточний ремонт тротуарного покриття Набережної КП «ЦД «Промінь» витратили 188 тис. 321 грн.

Роботи виконує енергодарське ТОВ «АТП-Сервіс» ( директор І.О. Горбачов).  Якщо вірити документам, то ремонтні роботи мали б виконати до 8 червня 2018 р.

 

Активісти з Громадського контролю зацікавились якістю робіт, що проводяться на Набережній. Їм вдалося дізнатися про те, що більша частина робіт взагалі не відповідає тому,  що заявлено у документах.

Наприклад, в кошторисі, який викладено на сайті Прозорро, вказано, що на тротуари Набережної буде покладено бетоно- мозаїчну плитку. Але, як повідомляють активісти, будівельники для роботи використовували керамогранітну плитку фірми  Cersanit Otis. Її ціна в інтернет –магазинах коливається від 170 до 215 грн.

А в тендерній документації вказано, що цю плитку купили за 852 грн. 52 коп. Тобто за ціною бетоно-мозаїчної.

Зауважимо, що товщина керамогранітної плитки не перевищує 8 мм.

 

Замість вказаної у документах клеючої суміші Cerezit CM 11 будівельники використовували  суміш EKO 11. Ціни на клеючу суміш, цементний розчин та зарплату працівників також завищені, впевнені активісти.

За попередньою оцінко представників Громадського контролю, ТОВ «АТП –Сервіс» заощадило 90 тис. грн. Сподіваємось, що ця різниця буде використана на благо міста. Чекаємо повернення коштів до бюджету.

Нагадаємо, працівники цієї ж фірми також проводили ремонтні роботи на стадіоні «Старт».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: