На потреби 13-Державної пожежно-рятувальної частини виділено 345 літрів палива

Общество | 07:57, 3.05.2018
 Поделиться

Поделиться в

2 травня за участю міського голови Павла Музики відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У ході засідання розглянуто питання щодо виділення 13-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Запорізькій області паливно-мастильних матеріалів для використання та здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій, ліквідації їх наслідків, проведення невідкладних відновлювальних робіт і заходів.

Начальник 13-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Запорізькій області Олег Панасенко повідомив, що через недостатнє фінансування пожежно-рятувальна частина не має можливості закупити паливо для спеціалізованого транспорту. У зв’язку з цим керівництво ДПРЧ звернулося до міської влади з проханням посприяти у забезпеченні паливно-мастильними матеріалами. Рішенням комісії з міського матеріально-технічного резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру виділено 345 літрів бензину А-92 на потреби 13-ДПРЧ.

За інформацією 13-ДПРЧ, протягом вихідних днів зафіксовано три лісових пожежі, всі – на територіях зон відпочинку. Загальна кількість випаленої лісової території – понад 4000 квадратних метрів. Рятувальники  закликають енергодарців дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку, не розводити  багаття у лісі та лісопосадках, берегти зелені насадження.

Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: