На пляжі Енергодара купатись заборонено

Общество | 22:10, 20.06.2018
 Поделиться

Поделиться в

Табличку з таким написом рекомендує встановити Центр громадського здоров’я МОЗ.

Як не прикро, пляж «Сонячний» потрапив до списку із 106 небезпечними узбережжями України. Якість води у межах цих пляжів і рекреаційних зон не відповідає стандарту на мікробне забруднення за індексом ЛКП (лактопозитивні кишкові палички).

Центр також досліджував пляжі Бердянська, наприклад, у ДОЦ «Червона гвоздика», де відпочивають енергодарські дітки.

Ще на 13 обстежених пляжах, в тому числі — загального користування — вода відповідає нормам.

На жаль, інформації щодо пляжів інших курортних зон саме Запорізької області, на сайті нема.

Крім переліку, Центр громадського здоров’я опублікував інтерактивну карту, за допомогою якої можна стежити за ситуацією у динаміці — дані оновлюються.

За інформацією ЦГЗ про ситуацію повідомили місцевій владі: «За результатами перевищень мікробіологічних показників надані рекомендації власникам щодо виставлення знаків про заборону купання, поінформовано органи місцевого самоврядування, засоби масової інформації, в т.ч. на веб-сторінках, питання заслухано на засіданнях місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій із прийняттям відповідних рішень».

На жаль, проблема з якістю води на пляжі в Енергодарі не нова. Минулого року там теж було заборонено купатись через порушення санітарних норм. А ось що стосується засобів безпеки, тут все відповідає вимогам: наявні буйки у «дитячий» та «дорослій» зонах купання, працює матрос-рятувальник, дно досліджене, в наявності медикаменти першої необхідності.

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: