На обласному рівні 33 наукових манівських роботи посіли призові місця

Общество | 18:38, 19.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

18 лютого в стінах ЗНУ відбувся фінальний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково — дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України.

Команду Енергодара представляли 47 вихованців Енергодарської малої академії наук учнівської молоді — учні навчальних закладів міста. Попередні результати приємно вражають — 33 призових місця! Троє вихованців продовжать участь в конкурсі-захисті у складі команди Запорізької області на загальнодержавному рівні в м. Київ.

Приємно, вкотре, усвідомлювати, що освітянська спільнота нашого міста багата на талановитих, творчих педагогів та дітей, а ЕМАН є одним з осередків,який згуртовує їх навколо себе. Ми ще раз впевнюємось, що адміністрація, педагоги, учні ЕМАН – справжня команда. Адже  тільки об’єднавши спільні творчі зусилля   можна створити команду, яка гідно конкурує  з суперниками з університетських міст області – Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь. Конкурсанти з цих міст мають за наукових керівників учнівських робіт  кандидатів наук, доцентів вищих навчальних закладів області. Тому перемоги наших «манівців» є вдвічі вагомішими.

Вітаємо адміністрацію, педагогів-наукових керівників, вихованців та їх батьків з перемогою! Чекаємо на результати щодо рейтингу команд області, і бажаємо удачі команді ЕМАН!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: