На 4 добу мешканців на Козацькій, 26 помилували: дали воду!

Общество | 16:27, 13.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

Вчора ми писали про відсутність холодної та гарячої  води у мешканців однокімнатних квартир в першому під’їзді будинку №26 на Козацькій.

Сьогодні з цього приводу ми завітали до них у гості — 0 12 годині. Люди розгублені і не розуміють, куди звертатись за відповідями на свої питання, адже «Місто для людей» лише  заявки приймає…

Довелось звернутися до преси, а ми, в свою чергу — до патронатної служби міського голови. Помічник мера Тетяна Стулень повідомила, що сьогодні на оперативці проблему цього будинку обговорювали. Причина бездіяльності «МДЛ» — у ненаданні доступу до однієї з квартир… Юлія, що мешкає в будину, заперечила це: ніхто у доступі не відмовляв. Прохання бути всім вдома з боку сантехніків теж не було. До речі, оголошень про це ми не знайшли.

Ремонтники у суботу говорили лише про необхідність виконання зварювальних робіт у підвалі.

Далі — більше: пані Тетяна, зі слів співробітників «МДЛ», заявила, що «зараз на місці працює бригада». Ми поклялися, що стоїмо у дворі, підвал відкрито, але нікого нема…

Після цього Тетяна Стулень попросила часу, щоб розібратися, щовідбувається… За 30 хвилин вона повідомила: ввечері вода буде!

Дивно, але вода з’явилася о 14.00! Прийшов чоловік з інструментом і включив те, що було виключене.

Увага, питання: заради чого 9 родин сиділи майже 4 дні, в тому числі — вихідні,  без ніякого водопостачання? Як «МДЛ» вдалося полагодити за 5 хвилин те,  що не дозволяло включити воду протягом 3 діб? Чудеса!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: