На 23-й позачерговій сесії показали, що таке «невідкладні питання»

Политика | 22:40, 21.08.2018
 Поделиться

Поделиться в

На 21 серпня призначили 23-тю позачергову сесію міської ради. Деякі депутати про це дізналися лише напередодніввечері.

Щоб обговорити питання порядку денного, а їх було чимало — 15,  перед  засіданням влаштували чи то спільну депутатську комісію, чи то збори депутатів… Народні обранці узгоджували порядок денний, а частина навіть намагалася з’ясувати: чому всі ці питання виноситься на позачергову, а не на звичайну сесію? Що такого невідкладного є у порядку денному, що вимагає  поспіху? Так, депутат Анатолій  Анохін запитав у доповідача про бюджет — начальника фінуправління Олени Денисенко, яка процедура за регламентом передує винесенню на розгляд сесії бюджетних питань.   Виявилося, що їх обов’язково має розглянути профільна депутатська комісія. І, хоча її члени були присутніми в залі,  сказати, що це було саме засідання саме тієї бюджетної  комісії, якось важко. Тим не менш, бюджетна комісія всі три фінансові питання швиденько опрацювала та відправила до порядку денного.

Допитливих депутатів була меншість, але питань — досить багато. Правда, недопитлива депутатська більшість не поспішала відповідати, а при голосуванні у «чомучок» просто не було шансів…

З додатковим питанням прийшла на сесію Віра Котелянець, представниця ОСББ по вулиці Українській 29, 33. На попередньому  засіданні депутати не змогли прийняти рішення щодо передачі на баланс ОСББ зазначених будинків — чи то через сусідку Віри Василівни, яка минулого разу збила з пантелику народних обранців своєю промовою,  чи то через нестачу документів — незрозуміло.  Спочатку про це пропонували поговорити іншим разом, але таки вирішили розглянути теж — останнім.

Впоравшись з порядком денним, почали засідати. А щоб прискорити процес голосувати вирішили пакетами. Але перед початком роботи енергодарські очільники політпартій «Бітьківщина» та «Сильна Україна» відмовилися брати участь в голосуванні взагалі — крім останнього пункту  порядку денного.

Щоправда, все це не завадило прийняти зміни до міських програм, розірвати договір оренди землі з ТОВ «Сан Енерджі Девелопмент», кладений під час минулої сесії, та прийняти усі бюджетні питання.

Так, і будинки по Українській 29 та 33 на баланс прийняли — одноголосно.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: