Молодий спеціаліст ЗАЕС — представник обдарованої молоді Енергодара

АЭС | 17:03, 29.11.2016
 Поделиться

Поделиться в

З метою збереження і розвитку творчого потенціалу молоді Запорізької області, формування в суспільстві сприятливих умов для становлення особистості та підтримки обдарованої молоді 16 листопада 2016 року в облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки.
Організатором заходу є управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА.

Від міст та районів області на конкурс було подано 93 роботи (з них 75 від студентської молоді та 18 від молодих спеціалістів). Це свідчить, що найактивнішими учасниками конкурсу залишаються студенти та молоді спеціалісти з промислових підприємств області.

Подані на конкурс наукові роботи представляють різні галузі: економіку, медицину, краєзнавство, педагогіку, право, програмування, соціологію, технічні науки, українознавство тощо.

Треба відзначити, що наукові роботи студентів і молодих науковців та спеціалістів промислових підприємств оцінювались окремо.
За підсумками розгляду наукових робіт конкурсною комісією визначено 20 переможців.

м.Енергодар представляв інженер з метрології лабораторії технологічних вимірювань служби головного метролога ВП “Запорізька АЕС” Віталій Левченко, який став лауреатом конкурсу в галузі технічної науки серед молодих спеціалістів промислових підприємств області.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: