Молодь Енергодара веде активну пропаганду здорового способу життя

Общество | 12:12, 19.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

На базі ЕНВК №5 пройшов зональний етап обласного конкурсу «Обери життя». Участь у заході взяли 63 старшокласника з Мелітополя, Енергодара, Мелітопольського, Веселовського, Михайлівського, Василівського, Якимівського та Кам’янсько-Дніпровського районів.

Конкурс «Обери життя» заснований у Запорізькій області за підтримки обласної організації Товариства Червоного Хреста України у 2001 році та спрямований на пропаганду здорового способу життя. У ході змагань діти поглиблюють знання щодо основних правил здорового способу життя, вчаться надавати першу медичну допомогу, отримують можливість розкрити свої творчі та інтелектуальні здібності.

WP_20170414_008

Начальник управління освіти Світлана Букреєва привітала команди та побажала всім учасникам вдалих змагань.

Конкурсанти представили увазі журі «візитні картки» — театралізовані виступи на тему боротьби зі шкідливими звичками, стінгазету про здоровий спосіб життя, продемонстрували вміння надавати долікарську допомогу, знання традицій українського козацтва та історії Червоного Хреста.

За підсумками змагань перше місце посіла команда ЕНВК №5 «Будь здоров!», яка представлятиме Енергодар у фіналі обласного конкурсу «Обери життя» у травні 2017 року.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: