Міжнародна організація з міграції може допомогти Енергодару активізувати громаду

Общество | 17:31, 7.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

07 квітня в центральній бібліотеці відбулася  зустріч громадських активістів та міської адміністрації  з представником Міжнародної організації з міграції в Україні Ганною Єрьоміною. Участь у заході також взяли представники громадськості, внутрішньо переміщені особи, які проживають в Енергодарі, люди з особливими потребами, активні та небайдужі жителі міста. Місцеву владу представляли заступник міського голови Ігор Курдя та керівниці відділу культури — Надія Кулагіна, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді — Тетяна Сидорик. Саме очільниці цих місцевих служб були ініціаторами проведення даного заходу.

17836776_1893390917599363_1781776920_o
Ганна Єрьоміна розповіла про діяльність Представництва МОМ в Україні.  Організацією ініційовано проведення конкурсу грантів для громад, де є внутрішньо переміщені особи. Він проходить у рамках проекту «Сприяння відновленню та сталому вирішення проблем тимчасово переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні» за підтримки Європейського Союзу. Енергодар має шанси стати однією з 9 громад, які можуть отримати грант розміром до 12 тисяч євро.

17797479_1893390854266036_957259321_o
Для участі у конкурсі Енергодаром було подано заявку з теми: «Створення та розвиток «Центру соціального інформування» на базі Централізованої бібліотечної системи міської ради». Однак, в разі потрапляння Енергодара в програму, будуть проводитись спеціальні тренінги для ініціативних груп чисельністю від 15 до 25 осіб. Ганна Єрьоміна зазначила, що дуже часто в результаті таких групових навчань проект видозмінюється, як правило — на краще. Адже спеціалісти надають вичерпну інформацію про те, як дослідити потреби громади, визначити способи реалізації завдань, підбір заходів та, звичайно, сам процес написання грантової заявки.

Сьогоднішня зустріч проходила як перше знайомство з представниками МОМ, і вона показала, що громада Енергодара здатна на високу активність.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: