Міською владою та керівництвом ВП «Запорізька АЕС» обговорено механізм погашення заборгованості КП «ПКВ»

Общество | 18:43, 26.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Міський голова Павло Музика зустрівся з генеральним директором ВП “Запорізька АЕС” ДП “НАЕК “Енергоатом” Олександром Остаповцем з питання щодо погашення заборгованості за спожиту теплову енергію КП “Підприємство комунальної власності” перед ВП “Запорізька АЕС”.
У ході засідання було обговорено подальші плани щодо погашення заборгованості разом із штрафними санкціями. Минулого року, завдяки сприянню міської влади та депутатського корпусу, частину боргу було погашено. Міський голова нагадав, що заборгованість комунального підприємства не повинна вплинути якість послуг, що надаються населенню. Одним із факторів, які призвели до створення боргу, — відсутність в Енергодарі протягом декількох років підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Саме тому одним з основних завдань міської влади на сьогодні є вжиття заходів для розблокування рахунків КП «ПКВ» та приведення тарифів на комунальні послуги до економічно обґрунтованих показників.
За результатами перемовин між керівництвом міста та ВП “Запорізька АЕС” вирішено розробити поетапний механізм щодо погашення кредиторської та поточної заборгованості та визначитися з термінами платежів.

Джерело: сайт міської ради.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: