Міський ринок залишається в оренді у ТЦ «Меркурій-V»

Общество | 13:56, 1.03.2018
 Поделиться

Поделиться в

 28 лютого 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.
        Члени ради заслухали інформацію начальника управління комунальної власності Олега Гордевича з питання оренди комунального майна. Зокрема, розглядаючи питання міського ринку, начальник УКВ повідомив, що договір його оренди закінчився рік тому, але протягом 2017 роки від орендаря не надходило пропозицій про його продовження. Повноваження щодо передачі в оренду цілісного майнового комплексу міського ринку має тільки міська рада. Минулого року це питання було винесено на розгляд депутатів, але рішення про припинення договору прийнято не було. Сьогодні міський ринок залишається в оренді у ТЦ «Меркурій-V».

У ході засідання члени ради розглянули питання про стан розгляду заяв із земельних питань, наголосивши на необхідності винесення на розгляд сесії міської кради ряду земельних питань, які тривалий час чекають свого вирішення.

Інші питання порядку денного засідання стосувалися стану електромереж 1-2 мікрорайонів міста, підсумків діяльності Координаційної ради за 2017 рік, а також внесення змін до її складу. На адресу керівництва ради надійшли заяви від громадських активістів та підприємців, які бажають увійти до складу. Крім того, четверо членів повідомили про намір припинити роботу у раді. Підприємцями прийнято рішення відпрацювати питання щодо внесення змін  до складу та представити результати роботи на наступному засіданні.
Джерело: сайт міськради

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: