Міський голова втрачає помічників?

Общество | 07:43, 13.02.2018
 Поделиться

Поделиться в

Патронатна служба міського голови складалася з двох помічників — Тетяни Стулень та Юлії Кисленко, а також секретаря — Ірини Постнікової.

Кореспонденти В Энергодаре INFO вже намагалися розібратися в тонкощах діяльності цього патронату, співставляючи обов’язки співробітників-помічників з обов’язками співробітників відділу інформації та зв’язків з громадськістю.

І ось на сьогодні Юлія Володимирівна, очевидно, статочно втрачена для Енергодара та Павла Музики — нині вона працює у Верховній раді, теж помічником, але гне просто, а консультантом, і не у мера, а у цілого народного депутата.

Схоже, що і Тетяні Василівні набридло ходити в помічницях. Адже в декларації про доходи, яку вона вже встигла заповнити, вказано посаду, на яку вона претендує, а саме — начальник відділу тих самих інформації та зв’язків з громадськістю.

Це є зайвим підтвердженням того, що різниця в діяльності патронатної служби та цього відділу крилася в нюансах, майже недосяжних неозброєному оку звичайних людей.

Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу  інформації та зв’язків з громадськістю очікується  за кілька тижнів. Бажаємо успіхів Тетяні Василівні та іншим претендентам, сподіваємось, хто б не переміг, співпраця майбутнього керівника з журналістами буде плідною та тісною!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: