Мешканці вимагають перегородити дорогу у свій двір, щоб вберегтися від гонщиків

Общество | 09:27, 19.04.2017
 Поделиться

Поделиться в

Дощ та вітер не завадили зустрічі мешканців будинку № 10 на проспекті Будівельників з в.о.начальника управління комунальної власності Володимиром Дмитренко та начальником 13-ДПРЧ Олегом Панасенко.

Приводом для зустрічі стали славнозвісні ФС-ки (фундаменті блоки стін): мешнакці змусили місцеву владу встановити їх на придомовій дорозі, з тих пір з перемінним успіхом йде боротьба з пожежними, які вимагають демонтувати блоки.

Від імені жителів будинку виступав Олег Бєлєвцов: він стверджує, що конфлікт посилюється, як тільки змінюється влада. Але під тиском активістів не встояли екс-мери Олександр Кулібов та Ігор Наумичев.

5

Вже й ніби з пожежними знайдено взаємопорозуміння — перешкода не перевищує 30 см. Цього досить, щоб врятувати двір від шалених гонщиків, а пожежна машина, а також «швидка» та газова можуть цю висоту подолати.

Але, як зазначив Олег Панасенко, в дворі газифікованого будинку не може бути встановлено жодних перешкод — на цьому наполягають правила та інструкції. Крім того, за надзвичайних обставин відлік часу може йти на секунди, а тут — ФС посеред двору…

Люди наводили сумнівні аргументи, мовляв, пожежа раз на десять років, а їм тут жити. Та ще й був випадок, коли дівчинка потрапила під колеса автівки. Щоправда, це теж було один раз.

6

Взагалі люди хотіли одного — спокою. Пролунала навіть думка про огородження двору парканом. На що пожежний заявив — будь ласка, але на вашому «КПП » має буде цілодобове чергування…

Мешканці пригадали комунальникам і протікаючі покрівлі, і відсутність дитячого майданчика. Володимир Дмитренко пропонував розділити проблеми, але люди впевнені, що це все, включаючи демонтаж ФС-ок, одна велика проблема.

7

З конструктивного пролунало наступне: Олег Бєлєвцов надав інформацію про те, що минулого разу пожежні поставили певні вимоги, за яких ФБС лишалися на місцях — були вирубані сухі дерева обабіч дороги, щоб в разі необхідності транспорт міг об’їхати перешкоду по газону. Чому ця вимога перестала працювати цьогоріч?

Також запропонували влаштувати у дворі майданчики для розвороту великих машин. Головне, щоб їх не зайняли під парковку…

В результаті зустрічі представники УКВ запропонували оформити жителям свої претензії та вимоги щодо облаштування двору в письмовій формі, а пожежні погодилися тим часом «терпіти» два блоки на дорозі. Великий блок вже демонтували комунальники.

До речі, пропозиції щодо встановлення дорожніх знаків або «лежачих поліцейських» сприймалися негативно — мовляв, водіям це не заважає літати повз будинок. Тож, ймовірно, що на такій зустрічі була б доречна присутність правоохоронців. Адже дотримання правил дорожнього руху має регулюватися не тільки з допомогою ФС-ок…

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: