Мер сказав — мер зробив: Павло Музика відвідав «затоплеників»

Общество | 07:43, 23.11.2017
 Поделиться

Поделиться в

«Сегодня была проведена встреча мера Энергодара Музыки П.А. с жильцами дома по улице Молодежная 83, которые пострадали вследствии ремонта кровли. Встреча прошла конструктивно, были определены цели по устранению последствий затопления жильцов. Музыка П.А. выслушал жильцов и пообещал решить возникшую неприятную ситуацию!» — таке повідомлення-подяку опублікувала 22 листопада одна з постраждалих від потопу Елена Зарайская. 

В свою чергу, нагадаємо, що 20 листопада відбулася примусова зустріч мешканців потопаючих будинків з місцевою владою, на якій також конструктивно проговорили шляхи подолання тієї ж самої біди. Тоді міський голова не зміг бути присутнім, хоча подейкують, ніби він сидів у сусідньому кабінеті. Ну нічого, впоралися і Курдя з Разводовим, а от «в поля» вийшов сам голова. Тепер все точно буде добре! Почекаємо аналогічних повідомлень від мешканців за іншими адресами — Скіфська, Енергетиків, Воїнів-Інтернаціоналістів, Курчатова: може, і там побуває Павло Музика. А може, хтось йому підкаже, що краще попереджувати критичні  ситуації, аніж потім їздити на зустрічі з обуреними мешканцями?

Продовжуючи тему, нагадаємо про одну з великих-малих проблем, яку на круглому столі з питань проблем ЖКГ підняв мешканець будинку № 24 по Будівельників: дірка в стіні квартири.  З нею власник — Владислав Пудло — боровся РІК, хоча роботи там було на годину (за словами майстра з ПКВ). Так от, наступного ж дня дірку таки заліпили! Хоча заступник директора КП ПКВ Колєсніков на зустрічі сказав:квартира на 4 поверсі, треба шукати підрядників для висотних робіт…. Але після розголосу знайшлося воістину «соломоново рішення» — до будинку підігнали кран!

Питання: чому містяни змушені вирішувати кожну свою проблему шляхом особистої присутності мера на місці подій? Чому дірки латаються після року переписки та круглого столу? Чому проблеми спочатку створюються, а потім героїчно долаються?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: