Мер Енергодара звітує: аншлаг у конференц-залі

Политика | 21:26, 9.12.2016
 Поделиться

Поделиться в

Сьогодні перед виборцями звітував міський голова Павло Музика. На зустріч прийшли депутати, робітники виконкому, громадські діячи, мешканці міста — всі 200 крісел конференц-залу були зайняті бажаючими послухати, що робив мер протягом останнього року.

Офіційна частина включала в себе відомості щодо роботи керманича за різними напрямками  — ЖКГ, культура, освіта, медицина, розвиток громадянського суспільства,  соціальний захист і багато, дуже багато іншого. Десь під кінець розповіді Павло Олексійович почав говорити і про проекти, а також супроводжувати слова красивими картинками розширення вулиці Української, фонтанами та аквапарком на місці міського пляжу. Публіка терпляче все це слухала.

15282023_1834803470124775_1248237916_n

Але коли почалася частина питань та відповідей, атмосфера почала набирати градуси. Біля мікрофонів утворилася черга, за доступ до гучномовця почали сперечатися…

Про що ж хотіли запитати виборці міського голову? І що той відповідав?

ЦК «Азов» поставив питання руба: як так сталося, що квартири (хоч і невеличкі)в будинку по Будівельників, 25-а отримали ті, хто, за словами самих азовців, працював на КП ПКВ лічені місяці? Мер почав у відповідь…запитувати про те, чи знають молоді люди, коли в Енергодарі востаннє будувалося житло…Ну, відповідь така собі… Але з Павла Музики таки взяли обіцянку розібратися. Хоча чи має мер повноваження повернути «рєки вспять»?

15451021_1834803433458112_1883054774_n

Ще азовці звіряли передвиборчу агітацію з реальними справами, цікавилися обіцяною «прозорістю» та «відкритістю». Запитали про сервер, на який нібито потрапляли дані про всі фінансові операції, що проходили на КП ПКВ, і який припинив працювати з приходом до влади Павла Музики. Мер запитав прямо: а хто з присутніх в залі взагалі хоч раз бачив ті дані з того серверу? У відповідь — тиша. Лише Анатолій Анохін заявив, що сервер все ж дійсно працював, і у депутатів є копія всіх даних з нього, і що саме це допоможе провести якісний та чесний аудит на комунальному підприємстві.

15423533_1834803356791453_55137517_n

Пенсіонерка пригадала Павлу Музиці неуважність до тих, хто приходить до нього на прийоми і порадила «навчитись слухати людей, тоді і з депутатами швидше домовитеся».

Міському голові доводилося у своїх відповідях згадувати і незадовільну роботу депкорпусу, і взагалі «попередників»

Сергій Холод (ПП «Сильна Україна») просив голову припинити кивати на «поганих депутатів», а починати працювати.

15401246_1834803490124773_1173336737_n

Інна Довмат (благодійний фонд з охорони безпритульних тварин «Надія») запитувала, де обіцяний притулок? Бо в місті справжня біда з тваринами на вулицях, а нема навіть приміщення, де можна було б проводити стерилізацію (про стерилізацію як раз Павло Музика розповідав — на це і в наступному році виділині кошти).  А ще, як виявилося, в Енергодарі нема приміщеня навіть для того, щоб облаштувати там операційну під стерилізацію домашніх тварин. А ось тут Павло Музика пообіцяв, що допоможе.

15403185_1834803390124783_1409428224_n-1

Сергій Пошелюзний цікавився, чи почали виплачувати борг перед ВП ЗАЕС у розмірі 87 млн.грн? «Ні, не почали» — відповів мер. А як щодо того, щоб розробити нарешті статут міста? На це відповідь була досить розмита — мовляв, у нас і так стільки законів…

Від імені батьків ЕЗОШ №7 питала Євгенія Тарабукіна — про освіту в місті, точніше, її фінансування. Чи виділяються кошти на матеріальне забезпечення шкіл та садочків? Бо батькам продовжують пропонувати купувати від іграшок до парт та  ліжок. Мер пообіцяв навідатись в навчальний заклад особисто і подивитися, які там парти-ліжка зараз. А також розібратися, хто таке пропонує батькам.

Пані Євгенія поставила й мовне питання: чи не повинен мер, посадова особа, користуватись під час офіційниїх заходів українською? Треба сказати, що пораду говорити українською давав меру трохи раніше  і Сергій Холод. Але в залі почали лунати вигуки «какая разница», а мер заявив, що в нашому місті більша частина населенння — російськомовна. І ще й пригадав Холоду, що в побуті той сам спілкується російською… Але на деякий час таки перейшов на державну, щоправда, потім швидко повернувся до російської — напевно, щоб російськомовні виборці змогли все зрозуміти.

Не оминули питання корупції — депутат Іван Попов запитав, яким чином мер протидіє їй, якщо місцеві депутати-бізнесмени отримують замовлення від комунальних підприємств?

Питань меру поставили досить багато, але конструктивною зустріч назвати важко — не всі вони були поставлені коректно, не всі були доречними саме на такій зустрічі, але й відповіді були скоріш відмовками, виправданнями або лунали так само у вигляді запитань — зустрічних. От чого не було на цьому звіті — так це подяк від енергодарців.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: